Party SPA ze znajomymi


Zapraszam Cię do odkrywania piękniejszej strony życia!

Ty i Twoje grono najlepszych znajomych, a może także spotkanie w rodzinnej atmosferze.
Najważniejsze to dobrze i miło spędzony czas - ok. 1,5 godziny odprężenia - nie za długo a wystarczająco by zrobić sobie mały przerywnik w codziennej gonitwie praca- dom- dzieci- obowiązki.


Każde takie spotkanie jest BEZPŁATNE, unikalne i całkowicie spersonalizowane tematyką do Waszych potrzeb.
To czas by pogłębić wiedzę na temat dbania o siebie a jednocześnie przy tym dobrze się bawiąc i poznając nowe produkty.


Co inwestujesz? 

  • Swój czas

Co zyskujesz? 

  • Od relaksu po miłe pogaduchy o kosmetykach i nie tylko... 

Czy coś tracisz? 

  • Troski dnia codziennego 





SPA PIELĘGNACYJNE

Inspiracja dla zdrowej i prawidłowej pielęgnacji całego ciała. Na tym spotkaniu odprężysz się, zrelaksujesz i na własnej skórze poznasz działanie kosmetyków wellness. Idealny pomysł na babski wieczór, gdzie wszystkie poczujecie się odpowiednio zadbane. 


SPA Z MAKIJAŻEM

To spotkanie w pełni poświęcone jest kosmetykom kolorowym. Makijaż nie powinien być utrapieniem - dowiesz się jak dostosować go do siebie. Poznasz produkty i nauczysz się ich używać - prosto i przyjemnie.



SPA DLA ZDROWIA

Zadbaj o własne ciało od wewnątrz - Twoje lekarstwo powinno być pożywieniem. To spotkanie ma na celu pokazanie w jaki sposób oczyścić swój organizm. Pokażę, że to wcale nie musi być trudne i pracochłonne a także odpowiem na pytania "dlaczego?", "po co to?" i jakie uzyskujemy efekty.


Odpowiem na wszystkie pytania dotyczące prawidłowej pielęgnacji skóry, podpowiem jaką drogę obrać w dążeniu do zdrowego stylu życia, uzyskacie wiele fachowych porad i wskazówek.
Jeżeli nie wiesz jaki masz rodzaj skóry i jak ją odpowiednio pielęgnować, twoja skóra jest wrażliwa i wszystkie dostępne środki zawiodły, nie potrafisz dobrać i użyć kosmetyków kolorowych?
Zapraszam te warsztaty są własnie dla Ciebie :)
Copyright © 2016 EWA FLUDER Mobilne Spa&Beauty , Blogger