Piękno to TY i Twoje wnątrze


Wyznaję zasadę HOLISTYCZNEGO podejścia do człowieka. Piękno, zdrowie i dobre samopoczucie ma ze sobą więcej wspólnego niż może się wydawać. Celem jest zachowanie równowagi całego organizmu i nie tylko...

 

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE CZYLI JAKIE?

Słowo wywodzi się od greckiego "holos" tj. cały. Jest to powrót do naturalnych sposobów przodków, zaciągnięte i szanowane metody medycyny chińskiej a także robiącej furorę ajurwedy. Przeciwieństwo obecnego toru masowej medycyny, która rozdziela specjalizację "masz problemy ze skórą, dermatolog przepisuje Ci tabletki, boli Cię od nich żołądek idziemy do kolejnego specjalisty, który nie zważywszy na ogólny stan przepisuje kolejne tabletki, a te zaś nie są obojętne na funkcjonowanie codziennej dawki innych... w ten sposób pogarszamy swój stan zdrowia. Krok po kroku wyniszczamy każdy układ wewnętrzny.Piękno wypływa przede wszystkim ze zdrowia i dobrego samopoczucia. 


Właśnie takie kompleksowe podejście stało się moją pasją, podstawą w podejściu do każdego klienta jako człowieka. 

Korzystamy z usług beauty, by zadbać o swoje ciało, twarz, ale także ważna jest poprawa stanu ducha, a ona nie jest możliwa bez staranności, indywidualnego podejścia i nieustannego dbania o jakość.


Cierpliwość popłaca - efekty holistycznych zabiegów są naturalne i długotrwałe, a to za sprawą właściwemu dostosowaniu usługi, przemyślanemu zastosowaniu środków i ich doskonałej jakości.


Copyright © 2016 EWA FLUDER Mobilne Spa&Beauty , Blogger