Biznes


Współpracuje (na dobre!) z firmą Arbonne. Ludzie pytają dlaczego i po co to robię?? Dla wielu to "zabawa" na kilka tygodni, może miesięcy - I przyznam Wam, że może i jest w tym ziarnko prawdy - ale... TO ZALEŻY OD TWOJEGO NASTAWIENIA, OD TWOJEJ MOTYWACJI!
Przecież mogę robić inne rzeczy, pracuję w dwóch SPA w czterogwiazdkowych hotelach, mam własną działalność wellness&beauty. Czy to mi nie wystarcza?


Dokonałam starannego wyboru firmy, której założenia w pełni odpowiadają moim wymaganiom. 

Jest to holistyczne podejście do piękna, zdrowia i dobrego samopoczucia, w którym patrzy się na człowieka całościowo, aby pomóc mu rozkwitać od wewnątrz i na zewnątrz. 

Filozofia marki dotycząca produktów dostrzega związek między zdrowszym umysłem, silniejszym ciałem i piękniejszą skórą.

Innowacyjność polegająca na korzystaniu ze składników pochodzenia roślinnego, kierując się postępami naukowymi oraz badaniami klinicznymi, tak aby zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju.


Zdrowy styl życia oraz Możliwości Biznesowe, które proponuje, wspierają pozytywne nastawienie, dzięki któremu ludzie mogą rozkwitać.

Teraz zamiast bać się przyszłości, nie mogę się jej doczekać!


Dzięki współpracy z Arbonne jestem WOLNA, jestem SZEFEM SWOJEGO CZASU pracuję kiedy chcę i ile chcę. Mój biznes biorę ze sobą wszędzie mogę nie wychodzić z domu, mogę też pracować na telefonie w trakcie wakacji, ale jeśli nie mam na to ochoty nie muszę.
Kultura firmy i sprawdzony model biznesowy sprawia, że z miesiąca na miesiąc jestem bardziej niezależna. Jestem żoną, kobietą biznesu...stale otwiera się przede mną więcej drzwi, które zapewniają cudowną przyszłość.
Spełniam swoje marzenia i pomagam w tym innym.

Wiem, że na mediach społecznościowych roi się od ogłoszeń typu: dołącz do nas, polecisz tu, polecisz tam, zarobisz tyle i tyle, dostaniesz białego mercedesa.
Ta oferta jest dla osób, które nie boją się poświęcenia i ciężkiej pracy💪💪💪
Ale gwarantuje, że można zacząć od zera!!
Małymi krokami zmienię Twoje życie, tak jak pewna kobieta zmieniła moje kilka lat temu...
Każdy się nadaje, każdy ma prawo do "lepszego" życia!!
Copyright © 2016 EWA FLUDER Mobilne Spa&Beauty , Blogger