O mnieMam na imię Ewa Fluder i jestem...
takim samym człowiekiem jak każdy inny, ba! Żyje w tym samym świecie ale jednak trochę inaczej go postrzegam 💕

Kiedyś byłam szarą myszką, która bała się dosłownie wszystkiego! Nie do uwierzenia? Łapałam się byle jakiej pracy, próbowałam wszystkiego i wstydziłam się braku osiągnięć i planu na siebie.

Gdy w wieku 22 lat złożyłam papiery do szkoły kosmetycznej nawet najbliżsi wyśmiali mnie. Dawali mi kilka miesięcy, może semestr – a ja mimo wielu przeszkód skończyłam szkołę ze stypendium za wyniki!

Postanowiłam wyjść poza własną strefę komfortu i w końcu zmienić swoje nastawienie, by żyć na własnych warunkach, które przynoszą mi radość! Już kilka lat temu odnalazłam siebie w branży SPA i wellness. Otworzyły się przede mną ogromne możliwości zawodowe, dzięki którym zdobyłam swoje doświadczenie z zakresu kosmetologii i masażu. Wprowadzenie stanu całkowitej harmonii ciała i ducha, głębokiego relaksu z odpowiednią pielęgnacją stało się moją pasją!

Uważam, że każda osoba zasługuje na chwilę dla siebie, odrobinę relaksu i dopieszczenia niezależnie od pracy i obowiązków, bez szufladkowania na lepszych lub gorszych.  
W domowym zaciszu zwykłych ludzi tworzę niezwykły gabinet SPA idealnie dopasowany do potrzeb. Pomagam w doborze pielęgnacji i uczę jak wykonać makijaż na co dzień. Prowadzę konsultacje z zakresu odżywiania, stylu życia a także staram się wprowadzić w życie więcej radości ❤Copyright © 2016 EWA FLUDER Mobilne Spa&Beauty , Blogger