Odżywianie

Być może to temat rzeka, ale z całą pewnością to nie temat do pominięcia!


Jedzenie, jakie spożywasz, jest jednym z najważniejszych elementów zdrowego stylu życia. Świeże, roślinne pożywienie ma większą wartość odżywczą niż jedzenie przetworzone i typu „fast food”, które zwykle jest bogate w tłuszcze, kalorie, cukier oraz sód, a ubogie w potrzebne substancje odżywcze, jak witaminy, minerały, białko, błonnik i przeciwutleniacze. Eliminując z diety żywność przetworzoną oraz najpopularniejsze alergeny, a zastępując je dużą ilością składników odżywczych zaczniesz wieść zdrowsze i szczęśliwsze życie.


Co oznacza zdrowy styl życia?

Wiele lat poszukiwałam tego „złotego środka” – znalazłam swoją odpowiedź – to nie dieta!
Twoje całe ciało jest układem, w którym wszystkie funkcje są ze sobą połączone, a to co mu dostarczasz odgrywa ważną rolę pod względem samopoczucia i wyglądu.

Zdrowy styl życia to podejmowanie odpowiednich wyborów dotyczących nawyków żywieniowych i suplementów diety, które przynoszą korzyści dla zdrowia od wewnątrz i na zewnątrz.

Zdrowy styl życia wcale nie musi być skomplikowany. Nawet kilka niewielkich zmian w Twoich codziennych nawykach a także (może i w szczególności) chęć samodoskonalenia mogą sprawić, że poczujesz więcej energii i sił witalnych, bardziej zaangażujesz się w życie i będziesz szczęśliwszą osobą!

Dążymy do zdrowia, zbilansowanych i łatwo przyswajalnych posiłków, oczyszczania organizmu z toksyn i metali ciężkich. W efekcie to może wspomagać także pielęgnację skóry od wewnątrz, czyli poprawia jej kondycję a wówczas makijaż jest „wykończeniem”, podkreśleniem urody, a nie kamuflażem niedoskonałości czy wręcz „maską”. Problemy skórne takie jak: trądzik, przetłuszczanie, przesuszenie, odwodnienie, wypryski, alergie, wrażliwość – powinny tym bardziej skłonić by zwrócić uwagę na swój obszar odżywiania.

WARTO ZAPAMIĘTAĆ: 
Jedzenie zdrowo to najlepsza forma wyrażania szacunku do samego siebie


Stosuję, polecam i prowadzę krok po kroku program
"30 dni do zdrowego życia i nie tylko..." 

To DOBROSTAN dla naszego organizmu.

30 dni to czas, kiedy nasze codzienne czynności stają się nawykiem - w tym przypadku zdrowym i pysznym nawykiem!

30 dni to też czas, który organizm potrzebuje by rozpocząć procesy regeneracyjne. Odnawiamy się, stajemy się zdrowsi już na poziomie komórkowym naszego ciała!W DRODZE DO ZDROWSZEGO I LEPSZEGO ŻYCIA


Wierzę, że każdy może wieść lepsze życie - bez wyrzeczeń, bez głodzenia, bez złego samopoczucia towarzyszącemu wykańczającym dietom, które i tak kończą się efektem jo-jo.
Wierzę w to bo sama tego dokonałam!
Jestem przede wszystkim PRAKTYKIEM a także dla wielu TRENEREM zdrowych nawyków żywieniowych. Wspieram i motywuję by każdy osiągnął lepszą jakość życia.CEL I EFEKTY PROGRAMU:
  • Oczyszczenie organizmu z toksyn, metali, złogów, pasożytów, patogenów
  • Dostarczenie ogromnej dawki mikro i makroelementów w tym witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania
  • Wprowadzenie zdrowych NAWYKÓW, które współtworzą dalsze zdrowe życie
  • Wzmocnienie układu odpornościowego
  • Regulacja metabolizmu
  • Witalność i energia
  • Utrata kilogramów


Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji żywieniowej.
Copyright © 2016 EWA FLUDER Mobilne Spa&Beauty , Blogger